Son Dakika
Pazar, 26 Eylül 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
1 2
İsrail, Batı Şeria'daki Nablus kentinde Filistinli 2 çiftçiye ait yüzlerce zeytin ağacını yaktı.
Mısır’daki Müslüman Kardeşler Hareketi’nin mürşidi Muhammed Mehdi Akif, “Siyonistlerin ve Siyonistlere destek verenlerin
Slow Food Fikir Sahibi Damaklar, "GDO'suz 30 gün" isimli bir kampanya başlattı... "GDO ihtimalinden uzak beslenmek mümkü
İktibaslar > Boykot Haberleri
İsrail, Batı Şeria'daki Nablus kentinde Filistinli 2 çiftçiye ait yüzlerce zeytin ağacını yaktı.
 
Mısır’daki Müslüman Kardeşler Hareketi’nin mürşidi Muhammed Mehdi Akif, “Siyonistlerin ve Siyonistlere destek verenlerin ürünlerini de boykot etmemiz gerekir” dedi.

Türkiye'de Ramazan'dan Ramazan'a sadece iftarlık çeşni olarak kullanılsa da Hurma, her derda deva bir nimet. Cuma Namazında Kudüs imamları Müslümanlara önemli bir çağrıda bulundu. İşte o çağrı ve hurma tarifleri
 
Slow Food Fikir Sahibi Damaklar, "GDO'suz 30 gün" isimli bir kampanya başlattı... "GDO ihtimalinden uzak beslenmek mümkün mü...deneyin." sloğanıyla Birlik üyeleri, daha geniş yazışma grubu ve blog takipçisi tüketiciler, GDO'suz 30 gün geçirmeye davet ediliyor.Harikulade bir siteden esinlendik, GDO ihtimalinde uzak bir ay geçirmeye davet ediyoruz sizi!

Zaman Gazetesi okurlarını yine şok etti. Geçtiğimiz Nisan ayında Zaman ve Yeni Şafak Gazeteleri CocaCola'nın reklâmını yayınlayarak okurlarını şok etmişti. Ramazan öncesi Zaman Gazetesi CocaCola ve McDonald's reklamlarını İnternet sitesinde yayınlayarak herkese "pes doğrusu, bu kadar da olmaz" dedirtti.
 
Hakkında heryeni gün yeni bir şaibe çıkan CocaCola'yı zor günler bekliyor. Duyarlı insanlarca boykot kapsamına alınan şirket geçen 58,76 milyon lira zarar açıkladı.

Zaman ve Yeni Şafak Gazeteleri bugünkü sayılarının arka kapağında şok bir reklâma yer verdi. İşte ayrıntılar:
 
İsrail’in önde gelen gazetesi, ülkedeki ekonomik krizin boyutlarını gözler önüne serdi. Onlarca İsrail şirketi kapandı, çalışanlar ve halk marketlere saldırarak yağmaladı.

Akciğer kanserinden ölen bir kişinin karısına tarihi bir tazminat ödemeye mahkum edildi. Halen boykot kapsamındaki Philips Morris firmasının aldığı bu büyük ceza şirketi zora sokabilir.
 
Siyonizst İsrail'in katliamlarının küllenmemesi için Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği, çiftçilere İsrail malı tohum ve ilaç satmama kararı aldı. Bu yeirnde üzerine Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği'ne teşekkür yağıyor.

İslam Alimi Yusuf Daradavi'nin ardından Lübnanlı Alim Fadlullah İsrail mallarını almanın haram olduğunu açıklamışlardı. Şimdi ise İranlı Yahudilerin dini lideri Haham Maşaallah Gülistaninejad, "Tevrat'ın öğretilerine aykırı hareket ettiği gerekçesiyle İsrail ile her türlü alışverişi" yasakladı.
 
Boykot etkisini gösterdi, İsrail malları depoda kaldı. Yetişdirdikleri ürünleri satamayan İsrailli üreticiler hükümete boykotu şikayet etti.
Sayfa: 1/1 - 12 kayıttan 1 - 12 arası
[1] 
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri