Son Dakika
Pazar, 26 Eylül 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
1 2
Türkiye'de okul çantaları, kırtasiye ürünleri ve tişörtler hiç denetim görmüyor. Bir yandan kimyasal zehir deposu niteli
Öğrencilere ücretsiz süt dağıtımı öğrenci ve velilere şok yaşattı. Tarım Bakanlığı kabahati çocuklarda buldu. Gelişmeler
Radikal'denPınar Öğünç "Bugünkü dersimiz: Küçük Ekin'in AVM keyfi" başlıklı yazısında Milli Eğitim Bakanlığı'nın öğrenci
İktibaslar > Eğitim Haberleri
Türkiye'de okul çantaları, kırtasiye ürünleri ve tişörtler hiç denetim görmüyor. Bir yandan kimyasal zehir deposu niteliği taşıyan bu ürünlerin üzerlerine işlenen resim, mesaj ve yazılar kültürel deşenerasyona yol açıyor. Öyle resimler ekleniyor ki bunları görüpte çocukların kötü alışkanlıklara saplanmaması neredeyse imkansız.
 
Daha önce 'okul sütü programı' kapsamında dağıtılan sütlerden öğrencilerin rahatsızlanması sonucu öğrencilerin sürt içmek istemeyeceği, ailelerin de çocuklarını süt içmemeleri konusunda telkin edebileceği endişeleri doğmuştu.

Öğrencilere ücretsiz süt dağıtımı öğrenci ve velilere şok yaşattı. Tarım Bakanlığı kabahati çocuklarda buldu. Gelişmeler üzerine hackerler süt firmalarına saldırdı.
 
Bir okulda öğrencilerin büyük bir kısmı süt içince hastaneye kaldırılıyor. Milli Eğitim Bakanı Dinçer, "Elde edilen bulgular zehirlenme vakası değil, çocukların süte karşı hassasiyetinden kaynaklandığını düşünüyoruz" diyor. "Bu kadarına da pes mi demeli yoksa bütün süt alerjisi olanları aynı okula mı topladınız?" diye sormalı, kararı siz verin.

Radikal'denPınar Öğünç "Bugünkü dersimiz: Küçük Ekin'in AVM keyfi" başlıklı yazısında Milli Eğitim Bakanlığı'nın öğrencileri kapitalizme hizmetine nasıl hazırladığını yazdı.
Sayfa: 1/1 - 5 kayıttan 1 - 5 arası
[1] 
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri