Son Dakika
Cuma, 23 Ekim 2020 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
1 2 3 4 5 6 7
Manisa'da bir ihbarı değerlendiren zabıta ve polis ekipleri, hayvan damında hayvan yemiyle ekmek üretimi yapan bir işlet
Arjantin’in soya ticaretinin merkezinde, tarım topluluklarında ev ev 65000 kişiyle yapılan anketler, bu yerlerde kanser
GDO, yaratılışın/fıtratın değiştirilmesine yönelik şeytani bir eylem. GDO sadece tohumu değil, insanı ve kainattaki tüm
İktibaslar > G D O Haberleri
3 gün önce toplantı bitti. Alınan kararlar bugün itibariyle uygulanmaya başlandı. Gezi'nin dumanından göremeyenlere... Kısacası iyi saatte olsunlar yine devrede.
 
Reuters’in bir haberine göre ABD’nin önemli buğday ithalatçılarından olan Japonya, GDO’lu buğday riskinden dolayı ABD’den buğday ithalatını durdurdu.

Sağlık haber portalı nursedegree.net, GDO’lu ürünler ile ilgili güzel bir grafik hazırlamış, sizinle paylaşıyoruz. GDO için “yiyecek endüstrisinin yürüyen ölüsü yani zombisi” tabirini kullanmışlar.
 
Mersin'de ele geçirilen GDO'lu pirinçlerle ilgili Başbakan Erdoğan'dan beklenmeyen bir çıkış geldi. Sabah Gazetesi'nin haberine göre Erdoğan, Mehdi Eker'e sitem etti ve GDO konusunda herkesi şaşırtan bir tepki verdi. İşte o çıkış:

Mersin CUmhuriyet Savcılığı'nca haklarında GDO iddianamesi hazırlanan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Genetiği Değiştirilmiş Organizma ile ilgili analizlerde çok tartışılacak bir uygulama başlattı. İşte detaylar...
 
Mersin Limanı üzerinden GDO'lu pirinç ithal edildiği iddiasıyla 3 firmaya yönelik başlatılan soruşturma kapsamında, Tat Bakliyat ile ilgili iddianame hazırlandı.

Dünyaca ünlü moleküler biyolog John Fagan'dan GDO zehrine karşı önemli uyarılar: '1995 yılından beri ABD, GDO'lu ürünleri dünyaya pazarlıyor. İnsana ve çevreye zararlı ama şirketlerin umurunda değil. GDO karaciğer, böbrek, pankreas kanserine neden oluyor. Bu ürünleri mutlaka yasaklayın; GDO'ya savaş açalım'
 
Mersin Limanı’nda ele geçirilen GDO’lu pirinçlerin test sonuçları korkutucu. Pirinçlerde böcek öldürmeye yarayan toksinler bulunuyor

Milli Güvenlik Kurulu, Nisan ayı olağan toplantısını dün gerçekleşti. Çankaya Köşkü'nde, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül başkanlığında yapılacak toplantıda, PKK terörünün çözüm süreci ve atılacak adımlar adımlar, akil insanların çalışmaları ve biyoterör konusu görüşüldü.
 
Nisan ayının başında "Mersin limanında genetiği değiştirilmiş (GD) pirinç yakalandı” haberleri çıktığından beri, yetkililerden farklı açıklamalar geldi. Açıklamalar, kamuoyuna net bilgiler vermekten uzaktı. Şimdi de ilgili bakanlar Hayati Yazıcı ve Mehdi Eker, dünyada GD pirinç üretimi ve ticareti olmadığına dair açıklamalar yapıyor. Gerçekten öyle mi? Araştırmamız gerçeklerin tam tersi olduğunu ortaya koyuyor.

Earthfirstnews’ün haberine göre tüm dünyaya gdo’lu ürünler saçan ve ekine fesat karıştıran Monsanto firması, çiçeklerin ve diğer gdo’lu hasatların döllenme ve tozlanma işini kendi icat ettikleri robot arılara yaptıracaklarmış.
 
GDO'lu pirinçlerin ele geçirilmesi ve ithalatçıların tutuklanması sonrasında iki bakandan birbirini nakseden açıklamlar geldi. Daha da önemlisi....
Sayfa: 4/21 - 242 kayıttan 37 - 48 arası
1 2 3 [4] 5 6 7 8 
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri