Son Dakika
Cuma, 7 Ağustos 2020 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
Helal sertifika sisteminde bir bu eksikti
'2 trilyonluk pazardan pay almak' yola çıkan helal sertifikacılar işin suyunu çıkardı. İçinde sayısız zararlı kimyasalın yanısıra domuza ait ürünler ile insan cenin parçacıkları dahi kullandığı bilinen sektöre helal(!) sertifika verilmeye başlanıyor

Her şey Müslümanların azıklıkta olduğu ülkelerde kendi ürünlerini etiketlemek için başlamıştı. Toplumlar hafif hafif bilinçlenmeye başlayancı kitlelerin önünü kesmek için bir araca dönüştürülen "helal sertifika" sistemi şimdi de kozmetik sektörünü aklamaya başlıyor.

Ağızlarını açtıklarında '2 trilyonluk pazardan pay almak'tan söz eden helal(!) sertifikacılar işin suyunu çıkardılar.

Şimdi de içinde sayısız zararlı kimyasalın yanısıra domuza ait ürünler ve de insan cenin parçacıkları dâhi kullandığı bilinen sektöre helal(!) sertifika verecekler.

Sokaklara bakınca başörtülü, hatta çarşaflı kadınların bile makyaj yapar hale geldiğini görmek güç değil. Kadınlar bunu yapsalarda içlerinde hep bir şüphe vardı. Şimdi helal maskaralığıyla bu şüphede yol ediliyor. Böylece zarar ürünler helal adıyla meşruiyet kazanmış olacak.

Ne uğruna?

Pazardan pay almak için!

Evet Türk Standartları Enstitüsü (TSE) kozmetik ürünlerine yönelik sertifika vermek için müracaat almaya başladığını duyurdu.

Allah haddi aşanları bir gün mutlaka cezalandırır.

07.06.2014 12:11:00 Bu haber 4819 defa okundu
Helal sertifika sisteminde bir bu eksikti
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri