Son Dakika
Salı, 27 Ekim 2020 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
İsrail'de 3 esirimiz vardı
Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi'nin Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zaman Hasta Hakları Aktivistleri Derneği'nin Genel Başkanı Orhan Demir ile Gıda Hareketi Onur Kurulu üyesi Ümit Sönmez ve eşi de Siyonist katillerin elinde esirdi.

Gazzeli mazlum ve mağdurlara insani yardım götüren Mavi Marmara gemisinde bulunan Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi'nin Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zaman Hasta Hakları Aktivistleri Derneği'nin Genel Başkanı Orhan Demir  ile Gıda Hareketi Onur Kurulu üyesi Ümit Sönmez ve eşi de Siyonist katillerin elinde esirdi.

Bazı şehit ve yararılarımızın dışında Orhan Demir, Ümit Sönmez ve eşi de sağ olarak esartten kurtularak aramıza döndüler.

 

Ziyaretçi Yorumları (Toplam 2 yorum)
 • Mehmet ACAR
  Gazanız Mübarek olsun
  İnşaallah sizin bu cesur ve onurlu hareketiniz Dünya müslümanlarının uyanışına ve dünya üzerinde zulüm altınhdaki müslüman kardeşlerimizin huzura ermesine vesile olmasını niyaz ederim
  08.06.2010 10:27:36

 • Ayhan Tekin
  gazanız mübarek olsun
  Hoş geldiniz. Gazanız mübarek olsun arkadaşlar. Taekwondo hakemliği yaptığım yıllarda bana Türkiye şampiyonalarında ağabeylik yapıp bana sahip çıkan Adana'dan milli takım antrenörü ve uluslarası hakemimiz şehit Çetin Topçuoğlu abimize de Allah rahmet eylesin.Bir fatiha buyrunuz.
  05.06.2010 00:40:11
02.06.2010 15:22:00 Bu haber 7894 defa okundu
İsrail'de 3 esirimiz vardı
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri