Son Dakika
Cumartesi, 23 Ekim 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
Sağlık Bakanı bu kez de tehdit etti
Türkiye'de her 3 kişiden biri domuz gribine yakalanacak 5000 kişi ise ölecek kehanetinde bulunan Sağlık Bakanı Prof Dr Akdağ, zorla aşı konusunda dün geri adım attı bugünse tehdit etti. Bakan kimileri neden tehdit etti.

Sağlık Bakanı Prof Dr Akdağ; "Domuz gribi aşısı yaptırmayın diyenler bunun hesabını verirler!

Bakan Akdağ, "domuz gribi aşısını yaptırmayın diyenler bir takım hukuki sonuçlarla karşı karşıya kalacaklar" tehtidinde bulundu.

Recep Akdağ, "Vatandaşım yarın gelse bana dese ki, ben televizyonda falanca kişiyi seyrettim. Şu siyasetçiyi veya kişiyi, ısrarla bu aşıyı yaptırma dedi. Ben onun yüzünden aşıyı yaptırmadım çocuğuma, çocuğumu da kaybettim. Ben Sağlık Bakanı olarak ona suç duyurusunda bulunacağım, savcılıklara. Bunu şimdiden açıkça ilan ediyorum" dedi.

BAKAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi olarak açıkça ilan ediyoruz ki: Şayet ülkemiz bu bu kadar kişi domuz gribine yakalanmaz ve bu kadar kişi ölmezse, halkı gereksiz yere tedirgen etmek, kendisi gibi düşünmeyenleri tehdit etmek ve ülke kaynaklarını gereksiz yere israf etmekten dolayı bizde kendisi hakkında savclıklara suç duyurusunda bulunacağız.

Ziyaretçi Yorumları (Toplam 1 yorum)
  • erhan kayakar
    habere yorum
    eğer bu organizasyon olarak böyle bir girişimde bulunursanız maddi maveni her türlü desteğim sizlerledir. Eğer olaylar düşünülen gibi gerçekleşirde siz hiç harekette bulunmazsanız halkı kandırmaya yönelik toplu girişim ve asılsız haberden ben sizin hakkınızda suç duyurunda bulunacağım... Av. E.K.
    19.11.2009 23:54:43
25.10.2009 11:23:00 Bu haber 6340 defa okundu
Sağlık Bakanı bu kez de tehdit etti
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri