Son Dakika
Cumartesi, 24 Temmuz 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
1 2 3 4 5
Engelsiz Pedal Derneği sokakta yaşayanlara yönelik ilginç bir proje başlattı. "Engelsiz Çorba" adı verilen projeye göre
Adıyaman temsilcimiz Mehmet Öztürk, yıllardır yakından tanıdığımız, gayretli bir dost. Haksızlık karşısında yerinde dura
Buğday Derneği kurucusu Victor Ananias dün gece hayatını kaybetti. Ananias vefat nedeni henüz bilinmiyor.
İktibaslar > Sivil Toplum Haberleri
Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi olarak devlet ve milletimizin yanındayız ve sokaklarda canımız pahasına millet ve devletimizi korumaya devam edeceğimize söz veriyoruz.
 
Engelsiz Pedal Derneği sokakta yaşayanlara yönelik ilginç bir proje başlattı. "Engelsiz Çorba" adı verilen projeye göre gönüllü "ÇorbaAdam" ve "ÇorbaKadınlar" gece 24'ten sabaha kadar sokakta yaşayanlara çorba dağıtıyor.

Adıyaman temsilcimiz Mehmet Öztürk, yıllardır yakından tanıdığımız, gayretli bir dost. Haksızlık karşısında yerinde duramayan sorumlu ve vicdan sahibi bir kimse olan Öztürk, geçimini çocukluktan bu yana yapmakta olduğu motor tamirciliği ile sağlar.
 
Abdi İbrahim İlaç firmasının halen televizyon reklamlarıyla sürdürdüğü 'Akılcı İlaç Kullanımı' çağrısına Toplum Sağlığı Araştırma ve Geliştirme Merkezi'nden tokat gibi bir kampanyayla cevap geldi.

Buğday Derneği kurucusu Victor Ananias dün gece hayatını kaybetti. Ananias vefat nedeni henüz bilinmiyor.
 
Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi kurucularından ve Onur Kurulu Başkanı Av Muharrem Balcı Türkiye Yeşilay Cemiyeti'nin Genel Başkanı seçildi.

İklim değişikliğine dikkat çekmek için 10/10'da 184 ülkede 6000'i aşkın etkinlik düzenleniyor. Bir etkinlik de İstanbul'dan "GDO'suz piknik"...
 
Bir arkadaş grubu "Karma Akademi"yi oluşturmuşlar. Fikirler, öneriler, tespitler, okumalar her şey karma bir şekilde ilerliyor. "İlerlemek" amaç bu..

Mazlumder Ankara Şubesi tarafından açılan 'İnsan Hakları Okulu'nda katılımcılara 'Bir insan hakları sorunu: GIDA' ve 'GDO' anlatıldı.
 
Yeni Aktüel Dergisi son sayısını Sade ve doğal yaşama ayırdı. Kapsamlı bir dosya olarak sunulan çalışmada, "sunulana inat bambaşak bir hayat" talep eden kardeş organizasyonların çalışmalarını tanıyor. Ali Şeriati'nin "Gökyüzünün bile üzerine merhamet gözyaşları döktüğü mağrur. Su içmek için denize baş eğmemiş bir çöl çocuğu" diyerek övdüğü ve ömrünün sonuna kadar hayat tarzında değişiklik yapmayan örnek şahsiyerleden Ezuzer r.a.'ın ele alındığı haber...

Öfkeli mahalleli baz istasyonunu parçaladı. İstanbul Gaziosmanpaşa'da mahalleliler sağlıklarına zarar verdiği gerekçesiyle bir baz istasyonunu yıktı.
 
Böcek ilaçları mücadele etmek için kurulan 'Böcek İlacı Karşıtları Platformu' soruyor: “Tarım zararlısı böcek öldürücülerin etkisi sadece sıkıldığı yer ve zamanla mı sınırlı?“
Sayfa: 1/1 - 12 kayıttan 1 - 12 arası
[1] 
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri