Son Dakika
Cuma, 23 Temmuz 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
Türkiye'de manyetik silah denendi mi?
Yeni bir teknoloji olan fiziki ve metafizik boyutlar arası ‘manyetik alan uygulamaları’ deneme olarak başlamış bulunmaktadır. Bu manyetik alan çalışmaları, özel seçilmiş bazı şehirlerde uygulanmaktadır. Peki bu nedemeleri kim niye yapıyor?

Oktan Keleş / Onaltiyildiz.com

Yeni bir teknoloji olan fiziki ve metafizik boyutlar arası ‘manyetik alan uygulamaları’ deneme olarak başlamış bulunmaktadır. Bu manyetik alan çalışmaları, özel seçilmiş bazı şehirlerde uygulanmaktadır.

Deney aşamasında olan bu "teknolojik silahın" uygulama alanı, genelde 3. Dünya ülkeleri ve özellikle de Müslüman ülkelerdir.

Bu manyetik alan uygulamalarının sonucu olarak; o bölgedeki insanlarda, baş ağrısı ve  unutkanlık görülmektedir. Bu belirtiler sadece belirli bir yaş grubunu değil, gencinden yaşlısına kadar bütün insanları kapsamaktadır.

Bizde bazı batıl inançlar vardır; merdiven altından geçme, birinin üzerinden atlama vs. Şehirlerde de bazı noktalardan geçildiği an, insan beynine hücum eden manyetik dalgalar, insanı olumsuz olarak etkilemektedir. Bu manyetik dalgaya maruz kalan kişi, kafasında planladığı bütün işleri unutmakta adeta hafızası silinmektedir.

Bu operasyonlar, cep telefonları vs. gibi teknolojik aletlerle değil, daha ileri bir teknoloji ile yapılmaktadır. Bu "manyetik alan silahının" uygulandığı alanlar, o ülkenin genelde en stratejik kurum ve kuruluşlarının bulunduğu bölgelerdir.

Örneğin ülke için hayati önem taşıyan bir davanın görüldüğü bir mahkeme salonu düşünelim. Bu manyetik alan silahı vasıtasıyla davanın seyri değiştirilmeye çalışılmaktadır. Bu  manyetik alana girmiş bir avukat düşünelim. Savunma yapacak avukat, müthiş bir baş ağrısı çekmekte ve bildiği bütün bilgiler sanki hafızasından silinmiş bir şekilde dava girmektedir.

Gençler için hayati önem taşıyan üniversite sınavlarında bu tür operasyonlar yapılmış mıdır?

Diğer stratejik yerleri saymıyorum. Ama  şu soruyu soralım: Bu manyetik alan uygulaması Ankara’da Eski Başbakanlık Binası- Genel Kurmay Başkanlığı- TBMM üçgeninde uygulanmakta mıdır?

 

17.03.2011 14:50:00 Bu haber 7373 defa okundu
Türkiye'de manyetik silah denendi mi?
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri