Son Dakika
Perşembe, 16 Temmuz 2020 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
1 2
Anayasa Mahkemesi keyfi olarak sezaryen olunmasını engelleyen düzenlemeyi, "özgürlük kısıtlaması" olarak görülen şikayet
İstanbul 7. İdare Mahkemesi’nin, Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından üzerinde basketbol akademisi, yönetim merkezi,
Polis; Et ve Balık Kurumu’ndaki sakatat ihalelerine fesat karıştırıldığı iddiasıyla 33 kişiyi gözaltına aldı.
İktibaslar > Yargı Haberleri
Erzurum'da içme suyunda zehirli fenol maddesi bulunduğu açıklayan Yrd. Doç. Dr. Nuhi Demircioğlu'na üniversitesi maaş kesim cezası vermiş, belediye ise tazminat davası açmıştı. Mahkeme ders verdi: Davalı duyarlı bilim adamı olarak kamuoyunu uyarmıştır ve haklıdır.
 
Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde iki sitenin ortasına kurulan baz istasyonunun sökülmesi için açılan dava sonuçlandı. Mahkeme baz istasyonunun insan sağlığına zarar verdiği gerekçesiyle kaldırılmasına karar verdi.

Çin'de binlerce bebeğin zehirlenmesine neden olan melaminli sütle ilgili skandalın baş sorumlusuna verilen müebbet hapis cezası yüksek mahkeme tarafından onandı.
 
Samsun'da baharatçılık yapan bir kişiye, sattığı kırmızı biberde fazla miktarda ''alfatoksin'' maddesi tespit edildiği iddiası ile 2 ay 15 gün hapis ve 4 bin 166 TL adli para cezası verildi.
Sayfa: 2/2 - 16 kayıttan 13 - 16 arası
1 [2] 
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri