Son Dakika
Cuma, 16 Nisan 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
Aşıların içinde neler yok ki?
Üyeleri arasında doktorların da bulunduğu ABD’li sivil toplum kuruluşu vactruth.com, ABD’nin salgın hastalıklar ile mücadele merkezinin derlediği bir raporu inceleyip kamuoyuna sunmuş.

VacTruth “aşı gerçeği” demek, bu sivil toplum kuruluşu kendilerini aşı konusunda halkı aydınlatmaya adamış gözüküyor, bu alanda kendi üyeleri olan doktorların yazdığı ilginç makaleler mevcut sitelerinde. Bu yazılardan bir tanesi hemen gözümüze çarpıyor, Doktor Harold E.Buttram imzalı, çocuk aşılarında neden hayvan dnaları kalıntıları olduğunu sorguluyor.

Elbette bütün bu muhteviyatların bilimsel bir açıklaması olabilir ama bizce asıl önemli olan artık vatandaşların “aşı bu, olacaksın” dayatmasına karşı çıkmaları. Çocuklarımıza neler enjekte ediliyor bunu bilmek lazım.

Örneğin, ABD’nin resmi makamları tarafından yayınlanan bu belgelere göre lisanslı bir grip aşısında neden tavuk böbreği, maymun dokusu veya fare beyni hücresi olur, sade vatandaşları olarak “bilimsel aydınlanma” hakkımızdır.

Bu hayvan doku örnekleri bizim anladıklarımız, listede ismini bile duymadığımız düzinelerce kimyasal madde var, bütün bunların ne anlama geldiğinin araştırmasını ülkemizdeki stk’lardan bekliyoruz.

LÜTFEN BU İKİ ÖNEMLİ TABLOYU KONTROL EDİNİZ

Excipient-table-1

Excipient-table-2

STK'lardan ortak deklarasyon: Zorla aşı

 

06.05.2013 16:47:00 Bu haber 14532 defa okundu
Aşıların içinde neler yok ki?
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri