Son Dakika
Cuma, 16 Nisan 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
Bill Gates aşılarına medya gazı
Tüm dünyaya bilgisayar işletim sistemleri satmayı bırakıp birden bire dünyaya aşı satma derdine düşen Bill Gates bu seferde yaptığı çalışmaların zararlarından bahsedenleri susturmak için medyalara sponsor olmaya başladı.

Bill Gates’in aşıların çocukları felç ettiği haberleri hasır altı edilmeye çalışılmıştı ancak ABD’nin alternatif medyaları bu konularda boş durmuyor:

Ancak Bill Gates ABD’nin iri medyalarına sponsor olup yaptığı bütün işlerin “Tanrı’nın inayeti” ile yaptığını insanlara inandırmaya çalışıyor. En son ABD news’da kendisine bir blog satın almış. İsmi de fiyakalı, “be the change, save a life” yani değişimin kendisi oluverin, bir hayat kurtarın.” İddialara göre Gates’ın sponsoru olduğu aşılar Afrika’da çocukların hayatlarını kurtarıyormuş.

David Rockefeller, Ted Turner, Michael Bloomberg, George Soros gibi “kodamanlar” ile Bill Gates bir araya gelip dünyanın nüfus problemini çözmeye çalışıyorlarmış, TheTimes’ın haberine göre.

Telegraph gazetesindeki bir röportaja göre Bill Gates, “benim artık paraya ihtiyacım yok, ben Tanrı’nın işini yapıyorum” diyor.

Bu röportajın para ile yapıldığı belli, malumunuz bizim medyalarda bile hakkında çok konuşulan, eleştirilen zatlar hemen parayı bastırıp kendilerini aklama yolu bulabiliyorlar.

Aşağıdaki videoda Bill Gates vakfının medyayı nasıl kontrol ettiğine dair ipuçları da var.

 

12.03.2013 20:52:00 Bu haber 5397 defa okundu
Bill Gates aşılarına medya gazı
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri