Anasayfa / Kemâl Özer / Engin Ardıç’a soru: Cehalet caiz midir?
Kemâl Özer

Kemâl Özer

Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2018 00:00

Engin Ardıç’a soru: Cehalet caiz midir?

Öncelikle, Türkiye'de “aşı karşıtı” yalanıyla çarmıha gerilen bir kitlenin olmadığını aksine aşı mafyasının var olduğunu belirterek başlayalım.

Ancak Rekombinant DNA teknolojisi ile üretilen zararlı aşılara itiraz eden bir kitle var.

Mesele, Cem Uzan'ın eski elemanı Ardıç'ın yazdığı gibi değil.

Aşı karşıtlarının son yıllarda artmasının, bir lobicilik faaliyetinin ürünü olduğu ortaya çıktı” cümlesini kuran muhafazakâr gazetenin en basit ifadeyle toy ve basiretsiz elamanının,

Bu cümlenin, yayın organlarında yer almasına izin veren gazete mutfağındaki meslektaşların,

Bu hususta kalem oynatan diğer iyi ve kötü niyetli kişilerin, 6 emperyalist, satanist ve Yahudi şirketin sattığı aşıların üretildiği “Rekombinant DNA teknolojisi”ni bile duymadıklarından eminiz!

Aşıların mahzurları hakkında zırnık bilgi sahibi değillerdir.

YOKSA 14 bin 296 ÇOCUĞU ÖLDÜRECEKLER Mİ?

Yorum Yap

Yorumlar

Bazı Haberler

Çikolatanın karanlık yüzü

Çikolatanın karanlık yüzü

Yıllık yedi milyon tonla çikolata oldukça fazla tüketiliyor. Bu, yeryüzünde yaşayan her insan başına bir kilogram çikolata tüketildiği anlamına geliyor. 2010 yapımı "Çikolatanın Karanlık Yüzü" gibi belgesellerin işaret ettiği gibi bu iştahın bazı kötü yan etkileri var.

Corona aşısı DNA'yı değiştiriyor

Corona aşısı DNA'yı değiştiriyor

Corona aşısının DNA'yı değiştirdiği ispatlandı. Polonya yayınlanan "Gazeta Warszawska" sarsıcı bir habere imza attı. "Aşıların endişe duyması için bir neden" başlıklı habere göre sözde aşılar DNA'yı değiştiriyor. 

Haberlerin ruh sağlığını bozduğunu kabul ettiler

Haberlerin ruh sağlığını bozduğunu kabul ettiler

Dünyanın en büyük haber ajansı Reuters bile haberlerin insanların ruh sağlığını bozduğunu ve bu yüzden haberleri takkip etmedikleri gerçeğini kabul etti. BBC ise kendine güvenin azaldığına yönelik haberleri büyük bir özgüvenle neşretti.