Maske hakkında bilmeniz gerekenler

Bir maske üreticisi dayatılan maske konusunda öyle şeyler paylaştık ki, küçük dilinizi yutarsınız. İşte detaylar

Maske hakkında bilmeniz gerekenler


Şeytani #Maske'nin Maskesini indireceğim.Kimse kusura kalmaya! (Flood)

1) 27 yıllık teknik tekstilciyim. Polypropylene denilen elyaftan üretilir.Bir çeşit petrol türevidir.22 yıl önce küresel çete "Antibakteriyel" yalanını uydurmuştur.Bildiğiniz petrol çamurundan üretilir.

2)Acıklı olacak ama, değil ağzınızı burnunuzu kapatmak; gerçeği bilseniz elinize bile almaya korkardınız.

O simsiyah petrol çamuru,sizce hangi kimyasal ile "Polymer"olarak sıkıştırılıyor? Alttaki resim, #Maske'nin iplikten önceki polymer hali! ++

3)Pekii,sizce Şeytani #Maske'nin simsiyah petrol rengi,nasıl oluyor da beyazlatılıyor?Zehir, zehir ile! Yazıp duruyorum habire! Zehirli plastk ile nefes almamız engelleniyor. Buyrun görün,elyafın üretim sürecinden bu resim !

Polimerizasyon kasar !

Siz, Zehir demeyin isterseniz!+

4) Elyaf haline gelince, masum görünür. Paylaştığım fotoğraf "Polypropylene Elyaf " hali! Ama birazcık "Aklı" olan simsiyah bir petrolün bembeyaz hale gelmesi için çok, çok kuvvetli kimyasal gerektiğini ve bunun "Zehirli" olacağını  düşünebilir!

5) #Maske'yi devamlı doktorlar konuşuyor. Ben "Filim kurulu"na sormak istiyorum: Hammaddesini,üretim sürecini bilen var mı, profesörlerde? Paylaştığım görsel ve bilgiler,daha elyaf hali ! Iplik süreci,hele hele ipliğin çaput tela dokusunu bilseydiniz,elinize almaya korkardınız! +

Sizi  seviyoruz,güveniyoruz.Yapmayın, bu oyuna gelmeyin!

Sadece gümüş iyonunun, gümüş suyunun antibakteriyel özelliği vardır.

Hiç bir " GÖZENEKLİ ZEHİRLİ PLASTİK" antibakteriyel de, virüslerden koruyucu da olamaz! ++

7) Gözenekli plastiğin "mikron"boyutundaki virüsü nasıl engelleyeceğini bana hiç bir doktor anlatamaz!Hele hammaddesi zehir iken sağlık için iyi olduğunu kim,nasıl iddia edebilir?

Korku oyununun ikinci perdesinde bilim kurulu tarafından yanlış yönlendirildiğinizi düşünüyorum. ++

8) Polipropilen, ilave olarak alerjiktir, zira yapısı gereği suyu sevmez (hidrofob) bu yüzden terlediğiniz zaman yüzünüzle maske iç katmanı arasında sürekli ter birikir. Üstüne solurken verdiğiniz CO2 de gelince tahriş başlar ve bakteri üremesi için harika bir ortam oluşur.

9)  BU MASKE KORUMAZ !

BU MASKE ADAMI HASTA EDER !

Siyah küçük kareGümüş iyonunu %100 pamuğa absorbe etmezseniz hiç bir işe yaramaz !

 

 

Yorum Yap

Diğer Haberler