Rockefeller yöneticilerine korona gözaltısı

ABD basınındaki haberlere göre, Rockefeller Vakfının 14 üst düzey yönetici 'korona virüsü yaymak' suçlamasıyla gözaltına alındı.

Rockefeller yöneticilerine korona gözaltısı

Dünyayı saran coronavirüs her gün binlerce can almaya devam ederken ülkeler çaresiz bir şekilde salgınla mücadele etmeye çalışıyor. Bir yandan da virüsün kaynağı ve oluşum sebepleri araştırılıyor. Çin'in tek başına bu virüsü yayamayacağının belirtildiği ABD yerel basınındaki haberlere göre, Rockefeller Vakfına bağlı 14 üst düzey yönetici gözaltına alındı.

 

Operasyonların doğruluğu ile ilgili herhangi bir bilgi verilmezken Rockefeller'in virüsün tedavisinde kullanılmak üzere ülkelerde ve ABD'de ilaç reklamlarını çoğalttığı, hatta bazı bilim insanlarına para karşılığı PR yaptırdığı biliniyor. ABD ordusunun operasyonları büyük bir gizlilikle yaptığı belirtilirken, Beyaz Saray'ın dışında Pentagaon yönetimi tarafından gerçekleştirilen operasyon olduğu ifade ediliyor.

Diğer taraftan Almanya'da Rockefeller yönetimine kaşı operasyonlar ve gözaltılar olduğu belirtiliyor. Durumun virüs mü yoksa farklı bir sebeple mi olduğu henüz bilinmiyor. Ancak ABD ordusunun yaklaşık 3 aydır Almanya'da konuşlandığı biliniyor. ABD yönetimi bir süredir coronavirüs'ün Çin'de üretildiğine dair bazı raporlar hazırlatmış ve sürekli olarak virüsün kaynağı ile ilgili soruşturmalar yapmaya başlamıştı.

ROCKEFELLER 2010'DA RAPOR HAZIRLAMIŞTI 

“Küresel salgın sırasında tüm dünyada liderler yetkilerini genişletti. Yüz maskelerinin kullanımının zorunlu hale gelmesinden, tren istasyonları ve süpermarketler gibi toplumsal alanlara girişlerde vücut ısısı kontrollerine kadar çok sıkı kural ve kısıtlamalar uygulandı” gibi şimdilerde gördüğümüz çok tanıdık uygulamaları anlatıyor. Ülkelerin virüsle nasıl mücadele ettiklerine de yer veren rapor, virüsten ilk olarak Çin'in kurtulmayı başaracağı kehanetinde bulunuyor: “Salgın tüm dünyayı sardı. Tedbirlerin uygulanması gelişmiş ülkeler için bile büyük sorun oldu. Fakat birkaç ülke üstesinden daha iyi geldi; özellikle Çin. Çin hükümetinin tüm vatandaşlar için zorunlu karantinayı hızlı bir şekilde koyup uygulaması ve tüm sınırları anında kapatması milyonlarca can kurtardı. Ve virüsün yayılmasını diğer ülkelerden çok daha erken durdurmaları salgın sonrası hızlıca toparlanmalarına imkân verdi.” ifadelerinin yer aldığı raporda:

“Küresel salgının ekonomiler üzerinde ise ölümcül bir etkisi oldu. Hem insanların hem de malların uluslararası hareketliliği durma noktasına geldi, turizm gibi zayıf endüstriler ve küresel tedarik zincirleri etkilendi. Yerelde bile, normalde en hareketli olan dükkânlar ve ofis binaları hem çalışanlar hem de müşterilerden yoksun şekilde aylarca boş kaldı” cümleleri yer aldı.

Rockefeller Vakfı'nın resmi sitesinde 25 Mayıs 2010 tarihinde paylaşılan raporda yer alan ifadeler, daha önce yaşanmış gibi geçmiş zaman fiili ile yazıldı. Virüs salgınının olduğu ülkelerin sıkıntıya düştüğü ve ölümlerin artışı daha önce yaşanmış gibi anlatıldı. 

 

GERÇEKLERİ 10 YIL ÖNCE BÖYLE DUYURMUŞTUK 

 

Rockefeller'dan yeni katliam/virüs planı 
 

 

Yorum Yap

Diğer Haberler