Hürriyet kime çalışıyor?

Akkalemler.com sitesi Hürriyet'in aşı pazalamacılarının oyununa gelişini deşifre etti. Maalesef Hürriyet'in bu maksatlı haberi pek çok sitede gerçekmiş gibi iktibas edildi.

Hürriyet kime çalışıyor?

 AKKALEMLER ÖZEL

Sahibi değişmesine rağmen eski zihniyetinden sıyrılamayan Hürriyet gazetesi bugün de "Alarm aşı reddi katlanıyor" manşeti ile çıktı.

Hürriyet'in son bir yıldaki benzer haberleri tarandığında ise haberlerin tümünde Meltem Özgenç imzası görülüyor.

Dünyadaki aşı reddi konusunda en geri ülkelerden biri Türkiye olşmasına rağmen, Hürriyet'in acar ve irtibatlı muhabiri coşmaktan ya da aşı propagandası yapmak bir türlü geri durmadığı görüldü.

Devleti kışkırtarak, hepsinin sahibi de Yahudi olan 5-6 aşı şirketinin pazalamacılığı olan bu haberide iyi niyet söz konusu değil.

Aynı gruba ait CNNTürk'ün sitesindeki habere ve haberde geçen isme baktığımızda ise haberin kaynağı kendiliğinden ortaya çıkıyor.

Türkiye'de pandemi varmış havası estirilerek milyar dolarları bulan aşı pazalamacılığıile ülkenin soyulmasına bir gazetenin bir muhabiri üzerinden alet olması Hürriyet'e yakışmıyor!

Bir pandemi var, ülkede çocuklar bundan etkileniyorsa ve bunun da sağlıklı bir aşısı varsa buyurun hep birlikte destek evrelim.

Ama Türkiye, iç ve dış iktisadi saldırılarla boğuşurken iki de bir "AŞI ALARMI" başlığı ile çıkmak, soyguncuya yardım etmektir.

Hürriyet'in patronu bu haberi görür mü bilmeyiz, ama yayın yönetmeni görse de neticenin değişmeyeceğinden adımız gibi eminiz!

Çünkü biz o zihniyeti tanıyoruz!

İŞTE PALAVRA VE DEVLETİ SOYDURMA HABERLERİ

İşte Türkiye'yi aşılayan batılılar

Yararı olup olmadığı tam olarak bilinmediği hatta birçok zararı tespit edilen aşıları kendi halkına zorla yaptıran Türkiye, aşılar konusunda halkına zulmeden bir ülke. Aşıların içerikleri tam olarak bilinmediği gibi, aşısız bir hayat mümkün değilmiş gibi haksız dayatma yapılıyor.

Kısaca kime, hangi aşıların vurulacağına küresel aşı firmaları karar veriyor. Kuruldaki akademisyenlerin, her açıdan donanımlı ve güçlü pazarlama ve ikna teknikleri olan bu şirketlerin diktelerini akredite etmekten başka bir işlevleri olmadığı gibi, aşı konusunda karar veren bu kurul üyelerinin aşı ile ilgili hiçbir bilimsel bulguları da yok.

İŞTE AÇI ÇIĞIRTANLIĞI YAPAN 'AŞI ÇALIŞMA GRUBU' ADLI PAZARLAMACI GRUP VE ÜYELERİ

Sanofi Pasteur Aşı A.Ş. 

Merck Sharp Dohme İlaçları Ltd. Şti. 

GlaxoSmithKline 

Pfizer İlaçları Ltd.Şti.  - Mert CEYHAN (Bu kişi ile grup başkanını akrabalığı var mı? Yoksa soy isim benzerliği mi var)

Novartis Sağlık, Gıda ve Tarım Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. 

Keymen İlaç Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. 

Bu temsilciler Türkiye'nin aşıları kimlerden aldığını da gösteren önemli bir belge niteliğinde.

Kaynak: Aşı Çalışma Grubu 

AŞI ÇALIŞMA GRUBU'NUN ARTIK SAĞLIK BAKANLIĞI İLE İLGİSİ YOK

Aşı Çalışma Grubu adlı bir gayrı resmi bir oluşum var. Bu oluşumun hukukî bir karşlığı yok. Zira bu grup, reklamcı olarak kullanılan bazı akademisyenler ile aşı pazarlamacısı yabancı şirketlerden ibaret, hiç bir resmi hüviyeti olmayan bir yapı. Tek görevleri şirketin cirolarını artırmak.

İLGİLİ MAKALELER

Kim doğru söylemiyor, Sağlık Bakanlığı mı yoksa biz mi?

Aşı hakkında sizden gizlenenler ve şok itiraflar

İLGİLİ HABERLER

Aşı çözüm peki neden uçtuk: İlaç ödemelerinde uçtuk

Çocuğunuzu aşılatmazsanız ne olur?

Trump aşılara neden karşı?

Sağlık Bakanlığı: Zorunlu aşı gündemimizde yok

Erdoğan: İlaç sektörü tıp mesleğini esir aldı

Robert De Niro: 'Cıvalı aşı oğlumu otistik yaptı'

Mahkeme: En emniyetli aşı, hiç yapılmayan aşıdır!

Zorunlu aşı karşıtı Polonyalılar isyan etti

Kaynak

GIDA HAREKETİ'NİN AŞI HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yorum Yap

Diğer Haberler